RSS

'2018' 'Kasım' blog yayınları

Logo Lem Nedir? Ne İşe Yarar? Logo Lem'in Faydaları Nelerdir?

Logo Lem Nedir? Ne İşe Yarar? Logo Lem'in Faydaları Nelerdir?

Logo Enterprise Membership (LEM) Logo yazılım ürünlerinin güncel tutulması için Logo yazılım tarafından güncel mevzuata ve müşteri taleplerine uygun olarak yazılan yeni versiyonların, müşteri tarafından faydalanabilmesi için satınalınması gereken yazılım güvence bedelidir.

 

 

Logo'da Kolay kullanım için Kısayol Tuşları

Logo Yazılımda Kısayol Tuşları? Hangi Tuş Ne Kolaylık Sağlar?

Her program içerisinde kullanımı kolaylaştıran kısayol tuşları bulunmaktadır. Bu tuşlar sayesinde mouse kullanmaya gerek kalmadan, tek tuş ile bir çok işlem hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Bu yazımızda size Logo yazılım ürünlerinde hangi tuş ile hangi işlemleri hızlı şekilde yapılabileceğini anlatmaya çalışacağız. Bu tuşları kullanmanın neticesinde işlemlerde çok daha hızlı olacağınıza eminiz.

Mağaza Barkod Satış Sistemlerinde Yeni Bir Çözüm

Perakende Satış Sistemlerinde Yeni Bir Çözüm ZENPOS Cloud

ZenPOS Cloud Mağazarlarda barkod ile satış yapmayı sağlayan tablet, kiosk dokunmatik ekran bilgisayar ve web borowser destekli çalışan yeni nesil bir barkod satış çözümüdür. 

ZenPOS Cloud'u farklı kılan en üstün özellik mobil teknolojiye uygun yapısı sayesinde Microsoft, Linux ve Macintosh ürünlerinde tablet yada bilgisayarlarda çalışıyor olabilmesi, merkez şube entegrasyonu ile hem online hem de offline çalışabilmesidir.

ZenPOS Cloud kendi bilgisayarınızda IIS üzerinde, anlık olarak Logo muhasebe ürünlerinden Logo start ve Logo GO3 ile entegre çalışır. Internet bağlantısı olmadan da çalışmasına devam eden ZenPOS Cloud merkez ile iletişim kurduğunda anlık olarak çift taraflı senkronize çalışarak güncel verileri çekerken, kendi üzerindeki satış kayıtlarını da merkeze iletir.