RSS

Blog

Bakım Anlaşmasının İşletmenize Faydaları Nelerdir

.Değişen teknolojiler, gelişen yazılımlar, sürekli değişen personelden kaynaklanan iş akışı problemleri, hatalara karşı yazılan yeni versiyon yüklemeleri, yöneticilerin ihtiyacı olan yönetim raporları, Devletin zorunluluk kapsamında uymanız gereken e-dönüşüm danışmanlığı, muhasebeleştirme işlemleri, herhangi bir virüs yada saldırıya karşı güvenlik önlemleri, ERP sistem içerisinde ihtiyaç duyulan iş analiz çözümleri, olmadık zamanlarda oluşan sistem hataları, sunucu yada networkte oluşan donanım arızaları ve daha sayamadığımız bir çok problem için mutlaka bir bilgi işlem elemanı bulundurma zorunluluğu meydana gelmektedir. Bilgi işlem elemanının toplam maliyetinin çok altında bir bilgi işlem şirketi kiralamak her akıllı yöneticinin tercih edeceği bir çözümdür.

M724 Cafe & Restaurant Yönetim Otomasyonu

M724 CAFE RESTAURANT YÖNETİM SİSTEMİ NE İŞE YARAR


M724 Cafe Restaurant çözümü ürünümüz sayesinde, işletmenizin takibinde zorlandığınız süreçleri kolay ve esnek bir teknoloji ile yönetmenizi sağlar.

Modüller ve Kolaylıklar

M724 ile Masa Takibi, Self Servis, Paket Servis, Tezgahtan satış, Yöneticiler için mobil erişim, el terminal uygulaması, Mobil uygulama ile web yada mobilden satış, Garson performans ölçümü, iş akış yönetimi, temel ön muhasebe, mali yazarkasa entegrasyonu, üretim yapısı, stok takibi ve daha birçok işinizi elektronik ortamda kusursuz yönetecek modüller içerir

Marketinizde Barkodla satış yapmak çok kolay

MimaxPOS Perakende barkod satış sistemi, marketinizde kolayca barkodla satış yapmanız için tasarlanmış, kolay kullanıma sahip, 7 den 70'e her yaştaki kişinin kolaylıkla kullanabileceği çok kolay kullanımlı bir market barkod satış sistemidir. MimaxPOS Barkod satış sistemleri ile marketinizde stok yönetimi, müşteri ve veresiye hesabı yönetimi, kasa hesapları yönetimi, işletme gider takibi, çalışan elemanların performans analizi, kasiyer denetimi gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

M724 Cafe & Restaurant Yönetim Otomasyonu

Cafe, Restaurant yada barınızda kontrol tam olarak sağlamak sizin elinizde. M724 Cafe Restaurant yönetim sistemi ile işletmenizdeki tüm süreçleri kusursuz yönetebilirsiniz. Garson El terminali sipariş girişinden, Kiosk Sipariş Ekranına, Üretim Reçetesi yapısı ile hammade ve ürün yönetiminden, karlılık analizine kadar bir çok süreç her an cebinizde...