E-Devlet Çözümleri

Logo Yazılım ile E-Fatura Süreçlerinde Kolay ve Kusursuz Yönetim Sağlamaya Ne Dersiniz!

Logo yazılım e-dönüşüm sürecinde, ERP sisteminiz ile entegre çalışarak kolay ve uygun çözümler sunmaktadır. Kolay kullanımı, uygun fiyat politikası ve tam entegre yapısı ile zorlu süreçleri sizin için kolaylaştırıyor.

E-Dönüşüm süreci kapsamında,

  • E-Fatura
  • E-Defter
  • E-Arşiv
  • E-İrsaliye
  • E-İsg

kapsamındaki tüm süreçlerinizi E-Logo kusursuz yönetir. 

Logo ürünleri ile E-Fatura, E-Arşiv gibi özelliklerin ne kadar kolay olduğunu izlemek için videolarımızdan faydalanabilirsiniz. Videolar Sayfasına Git 

Logo Yazılım'da E-Dönüşüm Ürünleri

Modül Açıklama  
Logo E-Defter Modülü E-Defter mükelleflerinin muhasebe kayıtlarından, defteri kebir ve yevmiye defterlerinin elektronik ortama aktarılması ve saklanması ile ilgili modüldür.   
Logo E-Fatura Modülü E-Fatura mükelleflerinin ERP içerisinde faturalarının kesilmesi, gib'e iletilmesi ve gelen faturaların ERP sistemine işlenmesini sağlayan modüldür.  
Logo E-Arşiv Modülü E-Fatura mükellefi olan firmanın, E-Fatura mükellefi olmayan müşterilerine dijital ortamda E-arşiv faturalarının düzenlenmesini ve gönderilmesini sağlayan modüldür.  
Aktivasyon Logo Entegratör sisteminde mükellefe ait tanımların yapıldığı hizmettir.  
Kontör Logo entegratör sisteminde e-dönüşüm sürecinde kayıtlarının gönderimi ve saklanması için alınması gereken bir hizmettir.  

MT940

E-Extre

Uluslararası bankacılık formatı olan MT940, bankada gerçekleşen işlemlerin otomatik olarak logoya işlenmesini sağlayan elektronik yapıdır. Bu yapının kullanımı için E-Extre modülü gerekmektedir.