Cloud M724 Cafe & Restaurant Yönetim ve Denetim Yazılımı

Cafe,Restaurant,Pub işletmenizin takibinde zorlandığınız süreçleri kolay ve esnek bir teknoloji ile yönetebiliyormusunuz?. Masalarınız takip edebiliyor kaçakları önleyebiliryormusunuz? M724 işletmenizde süreç yönetiminde mükemmel kolaylıklar sağlar. Bu paket sunucu almanıza gerek kalmadan bulut sistem çalışmaktadır. Yıllık kira modeli ile satın alınmaktadır.

Satınalma Opsiyonları

*
*
*
*
*
*

Masa Takibi,Paket Servis,Perakende Satış,Self Servisi,Akıllı Masa takiplerini çok kolay ve esnek şekilde yapılabilir ve sizlere anlaşılır kolay ve çok daha detaylı raporlar sunabilir,M724 Cafe&Restaurant'ın size sunduğu en güzel özellikler den bir tanesi de farklı platformlarda(Windows,Android,İos) ve sınırsız bir şekilde çalışabiliyor olmasıdır.

M724 CAFE RESTAURANT PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

Akıllı Masa

Gelişen teknoloji ile artık müşterileriniz kendi siparişlerini cep telefonlarından hızlı ve kolay şekilde verebilir mevcut siparişlerini görebilir işletmeniz hakkında değerlendirmeler yapabilir.Aynı zamanda işletmenin yoğun olduğu zamanlarda garsonlarımız müşteri ile ilgilenmekte geç kalabiliyor veya farklı durumlar meydana gelebiliyor Akıllı Masa sayesinde bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz müşterinizin yapması gereken tek şey akıllı masa uygulamasından garson çağır butonuna basması yeterlidir.

Masa Takibi

Tanımlı olan masalarınıza sipariş girebilir, Müşteri talebine göre girilen siparişlerin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Sınırsız masa ve Bölge seçenekleri ile çok rahat edeceksiniz.

Paket Servis 

Paket servis senaryolarında kusursuz denetim sağlıyoruz. Gelen arama Caller İd cihaz ile eşleştirip arayan müşterinizi karşınıza getiriyor, müşteri adres ve tarif bilgisi ile fiş baskısı yapıyoruz. Paket servisi teslime giden kuryeye zimmetliyor, para üstü dahil tüm süreçleri kusursuz yönetiyoruz.

Perakende Satış

Perakende satış uygulaması ile işletmenizde satışını yaptığınız ürünleri kolayca barkod sistemi ve terazi entegrasyonu ile satışını gerçekleştiriyor, Mali yazarkasa entegrasyonu ile resmi olarak sonuçlandırıyoruz.

Self Servis

İşletmeniz self servis yapısında çalışıyor ise hiç endişe etmeyin. M724 self servis işlemlerinde de kusursuz çalışıyor.

El Terminali

El terminali olmaz çok pahalı dediğinizi duyar gibiyiz. El terminali yapısı için herhangi bir android yada ios cihaz kullanabilirsiniz. Ortalama 300₺ maliyetli bir cihazla masadan sipariş alabilirsiniz.

İkram / İade Denetimi