Market Programı

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

MimaxPOS Barkod Satış Sistemi

MimaxPOS barkod sitemini, mağaza barkod sistemi, manav barkod sistemi, market barkod sistemi, kırtasiye barkod sistemi, hırdavat barkod sistemi, depo barkod sistemi, şarküteri barkod sitemi, kozmetik barkod sistemi, kuruyemiş barkod sistemi, kitapevi barkod sistemi, kasap barkod sistemi gibi birden çok benzer satış yapan işletmede güvenle kullanabilir, geniş çaplı rapor ve analizleri sayesinde işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz !

MimaxPOS Mobile El Terminal Uygulaması

MimaxPOS Barkod Satış Sistemine entegre olarak üretilmiş MimaxPOS Mobile El Terminal Uygulaması Android yada Ios cep telefonunuzu el terminaline çevirerek hem raporlama hemde işlemlerde kullanmanıza imkan sağlıyor.

ZenPOS Cloud Logo Barkod Satış Programı

ZenPOS Cloud Logo Barkod Satış Programı, Logo muhasebe programı kullanan perakende müşterilerin ihtiyaçları vdoğrultusunda geliştirilen, Ios, Android, Windovs ve Web ortamında Tablet, Telefon ve kiosk bilgisayarlarda online/offline bir uygulamadır.

MARKET PROGRAMI NEDİR ?

Büyük veya küçük ölçekli hemen hemen her işletmede kullanılan barkod sistemleri sayesinde ürünlerinize yeni barkod etiketleri basabilir, isterseniz mevcut hazır barkod etiketlerini kullanabilir ya da market programı ana ekranında bulunan kategorilere ürün görsellerini ekleyerek  perakende satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Market satış programı ile üzerinizdeki yükleri atmaya hazırsanız başlayalım :)

MARKET PROGRAMI NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Teknoloji hayatımızın her yerinde işlerimizi kolaylaştıran bir araç haline gelmiştir.  Kısaca bu teknolojinin bir ürünü olan bu sistem mevcut işletmenizi büyütmeye, daha da geliştirmeye, var olan işleyişlerini kolaylaştırmaya ve denetim altında tutmanıza olanak sağlar. Market perakende satış programı sayesinde müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükecek, müşteri gözünde daha kurumsal bi görüntüye kavuşacaksınız.

Haydi gelin bu konuyu biraz daha ayrıntılı olarak ele alalım

Marketinizde barkod programı olmadan perakende satışları, stok takibi, çok satan ürün veya satmayan ürünler gibi veriler bunun yanında siparişler,cariler,faturalar,irsaliyeler,çek-senet,personel takibi,kar-zarar,muhasebe daha sayabilirim evet bunların hepsinin takibi bir hayli zor olacaktır değil mi? Market satış programı sizin yapmanız gereken tüm bu ağır işleri bilgisayar üzerine atarak bu yüklerden kurtulmanızı sağlayacaktır

İşletmeye gelen müşterinin alışverişinin kısa sürede sonuçlandırılması, yeni personel dahi olsa fiyat bilmeksizin satış yapabilme olanağı gibi avantajlar sağlar. Tabi hesaplama hatalarına değinmiyoruz bile kar etmek varken zarar etmek istemeyiz değil mi?

MARKET PROGRAMI NASIL KURULUR?

Bu soru bir çok işletmeci için karmaşık gözüken bir meseledir. Genelde bu sistemin yüksek maliyetlere mal olacağı düşünülür veya bu programı kullanıp kullanamayacakları konusunda tereddütler yaşanır. Bizler bu konuda sizlere tam bir çözüm sunuyoruz. Hangi şehirde olursanız olun market programı için gereken donanımları ve yazılımları sizin ihtiyacınıza göre belirleyip en uygun fiyatlara siz elinizi hiç birşeye sürmeden kuruyor, özel eğitimini veriyor, bundan sonraki süreçte yardım almanız gereken durumlarda teknik destek hizmetini veriyoruz.

MARKET PROGRAMI FİYATLARI

Mevcut işletmenizin ihtiyacını analiz ediyor ve sizin ihtiyacınıza göre fiyat belirliyoruz. İhtiyaç duymadığınız  birşeye para vermek istemezsiniz öyle değil mi? Gelin market programlarımızın neler yapabildiğini ve fiyatlarını daha yakından inceleyelim;

Market programlarımız için aşağıya inin;