RSS

haber

Yeni Destek Sistemine Geçiş Yaptık! -26 Ağustos 2019 Pazartesi
Hizmet standartlarının yükseltilmesi, süreçlerin kayıt altına alınması, destek personelinin performans analizi, müşteri memnuniyeti ölçümü gibi konularda geliştirme sağlamak için yeni destek sistemine geçiş yaptık. Peki yeni destek sistemi ile neler değişiyor!
Logo START 3 Yayında -27 Haziran 2019 Perşembe
Tüm mikro işletmeler, Logo Start 3 ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetme işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.
Tıbbi ve sınai tüp takibi satışı veya dolumu yapan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Zen2O Logo Tüp takip programı ile, sektörde ihtiyaç olan tüm süreçler muhasebe sistemi entegre olarak çalışabilmektedir. E-Dönüşüm kapsamında e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye süreçlerini destekler.
Soğuk hava depolarının süreç yönetimi sağlamak için geliştirdiğimiz, Logo muhasebe programları ile %100 entegre çalışan uygulamamız satışa sunuldu. İş süreçlerini çok kolay şekilde yönetmeyi sağlayan çözümümüz M320 Logo Saha yönetim ürünü içerisinde çalışmaktadır.
Gelir idaresi başkanlığı yıllık cirosu 10 Milyon TL yi geçen firmalar için, E-Fatura zorunluluğu getirmişti. E-Fatura Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Defter Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Arşiv Başvurusu Nasıl Yapılır? E-İrsaliye Başvurusu Nasıl Yapılır Gibi Sorularda oldukça sorulmaya başlandı. Bu yazımızda başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız.