SORU VE SORUNLARINIZA CEVAPLAR İÇİN BURADAYIZ!

Yazılım çözümlerimizle ilgili sık sorulan cevapları aşağıya belirttik. Daha çok detaya ihityacınız varsa iletişim hatlarımızdan iletişim kurabilirsiniz. İletişim kurmak için +90 850 440 0 724 telefon numarasında, destek@zensoft.com.tr mail adresinden veya web sayfamızda iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Ekiplerimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Sık Sorulan bazı sorular

Geliştirdiğimiz ürünlerle ilgili sürekli olarak geliştirmeler yapıyoruz. Geliştirmeleri ve eğitim videolarını https://docs.zensoft.com.tr web adresimizde yayınlıyoruz. İlgili sayfa üzerinden hem geliştirme hem de eğitim videolarımıza erişebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Ürünlerimizin fiyatlarına Buradan ulaşabilirsiniz, detaylı bilgi ve ihtiyaç analizi için temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik destek için 0850 440 0 724 numaralı hattımızdan destek ekiplerimize ulaşım sağlayabilir ve sürecin hızlı şekilde ilerlemesi için aksiyonda bulunabilirsiniz. Destek ekiplerimizin destek süreçlerini yönetebilmesi için kullanılan paketin güncelleme ve destek hakkına sahip olması gerekmektedir.

Ürün ailemizin gelişimi ve istenen maddenin bize ulaşması için destek@zensoft.com.tr mail adresimize talebinizi iletebilirsiniz.

Eğitim videolarını https://docs.zensoft.com.tr web adresimizde yayınlıyoruz. İlgili sayfa üzerinden hem geliştirme hem de eğitim videolarımıza erişebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Demo kullanmak için Android&İos cihazlarda bulunan mağazalarda M320 Logo Saha Asistanı uygulamasını indirip demo formu dolmanız yeterli olacaktır. Destek almak için 0850 440 0 724 numaralı hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

iletişim kanalları

Telefonla iletişim için

+90 850 440 0 724

Mail ile iletişim için

destek@zensoft.com.tr