Tüplerinizin takibinde zorlandığınız tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz!

Zen2O tıbbi sınai tüp ve gaz takip programı, logo muhasebe programı ile entegre çalışan sektörel bir çözümdür. Sektörün en büyük sorunu olan tüp takip ve dolum süreçlerinin izlenmesinde, dolum operasyonlarında, el terminalleri ile saha satış ve dağıtımda kullanıcıya fayda sağlar. Rapor ve analiz özellikleri ile yöneticilerin işini kolaylaştırır.

 

zen2o ile uçtan uca çözümler

Zen2O ile tüp kayıtlarınızı, sahiplik bilgilerini ve tüm hareket işlemlerini kayıt altına alır. Bu sayede olası bir kayıp veya kaçakta izleme kayıtlarından faydalanarak tüm hareketleri izleyebilirsiniz. 

Satış ekipleriniz el terminalleri üzerinden sahada satış dağıtım görevlerini çevirim içi veya çevirim dışı gerçekleştirirken, müşteriye ait rapor ve analizlere anlık olarak ulaşabilirler.

Teslim edilen veya teslim alınan tüpler ile ilgili mal teslim fişlerini baskı alabilir veya paylaşabilirsiniz. E-irsaliye kayıtları otomatik olarak oluşturulup Logo ERP sistemine, ardından gelir idaresi başkanlığına gönderilebilirsiniz.

Emanet olarak verilen veya alınan tüplerin seri numaralarına kolay şekilde izlenmesi ve takip edilmesi mümkündür. Bu sayede kayıp ve kaçakları engelleyebilirsiniz.

Rapor ve analiz özellikleri ile veri kayıtlarınızda yer alan tüm müşteri ve stok verilerinize anlık ve her yerden ulaşabilirsiniz.

Kira takip özellikleri sayesinde müşterilerin kira günlerini ve buna bağlı satış faturalarını otomatik olarak kesebilirsiniz.

Android, Ios, Web ve Windows desteği ile tüm cihazlardan konum bağımsız olarak kullanabilir, Logo ERP gücü işletmenizde dijital dönüşüm sürecini tamamlayabilirsiniz.

referanslarımızdan bazıları

SAĞLAR PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

MITAN ENDÜSTRI MEDIKAL EKIPMAN TIC. LTD. ŞTİ.

FIRAT SINAI GAZLAR TICARET A.Ş.

YENİ ÖZTAŞ TIBBİ GAZLAR LTD. ŞTİ.

NIL SINAI VE TIBBI GAZLAR MED VE INS SAN.TIC LTD. ŞTİ.

EY-KA YAPI VE HIRDAVAT MALZ. SAN. TIC.

CANGAZ SANAYİ VE TIBBİ GAZLAR (Haluk Erşahinoğlu)

GÜVEN GAZ TIC. VE SAN. LTD. STI.

ALTON SINAI VE TIBBI GAZLAR TICARET LTD.STI.

SERGAZ SINAI GAZLAR VE KIM.SAN. VE TIC.LTD.ŞTİ.

MERIÇ SINAI GAZLAR VE GAZ ARMATÜRLERI SAN.TIC.LTD.STI

BNS DENIZCILIK SANAYI TIC. LTD. ŞTİ.

Eğitim Videoları