ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Zensoft yazılım A.Ş. ürün geliştirme süreçlerinde çözüm ortakları ile anlaşmalar yaparak fayda sağlayacak çözümler ile bir ekosistem oluşturur. Bu ekosistem içinde yer alan bazı firmaları aşağıda görebilirsiniz.

 

 

LOGO YAZILIM A.Ş. – ÇÖZÜM GELİŞTİRME İŞ ORTAĞI

Zensoft Yazılım A.Ş. Ticari yazılım alanında faaliyet gösteren Logo Yazılım A.Ş.’nin onaylı çözüm geliştirme ekosistem iş ortağıdır. Logo yazılım ürünleri için geliştirilmiş olan GastroPOS ürünü onaylı ekosistem çözümü olarak sunulurken, geliştirilen diğer ürünler ise ekosistem çözüm geliştirme iş ortaği sertifikası ile müşteriye sunulmaktadır.

 

 

 

eLogo – ÇÖZÜM GELİŞTİRME İŞ ORTAĞI

Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo, tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet yapısıyla şirketinizin ve tüm süreçlerinizin dijitalleşmesinde yanınızda.

 

 

WORDLİNE (İNGENİCO) – ÇÖZÜM GELİŞTİRME İŞ ORTAĞI

Yeni nesil yazar kasa pos cihazları gelişen teknolojisinin sağladığı uzaktan bağlantı imkanları ile ödeme alınabilmesini sağlayan teknolojiler olarak tüm işletmelerin vazgeçilmez bir ihtiyacı haline gelmiştir. Yönetmeliklerle uyumlu son teknoloji yazar kasa poslar sabit ve mobil olarak ürünler sunmakta. Önde gelen markalardan Ingenico yeni nesil yazar kasa pos cihazları Yetkili bayilerden temin edilir.