Mobil320

Saha Yönetim 

Zensoft Yazılım

M320 Logo Mobil Saha Asistanı çözümleri, Logo muhasebe programları kullanan işletmeler için tasarlanmış, iş süreçlerinin mobil ortamdan yönetilmesine imkan tanıyan cross platform çözümlerdir.

Fiyat Listesi Demo TALEBİ

Logo Çözümleriyle %100 Entegre Çalışma

M320 Logo muhasebe programları için tasarlanmış mobil bir çözümdür. Start ve Go ürünleri için Veritabanı lisansı ile çalışırken, Tiger ürün grubu için Logo rest servis üzerinden çalışmaktadır.

İşletmelerin çalışanlarına ve yöneticilerine mobil ortamdan cihaz bağımsız erişime olanak sağlayan M320 Logo Mobil Saha Satış çözümleri, Andorid, Ios, Web, Windows ve MacOS gibi tüm platformlarda çalışabilmektedir.

Endüstri 5.0 yolculuğunuzda, size fayda sağlayacak çözümlerimiz için 15 günlük canlı demo uygulamalarımızdan iletişim kurarak faydalanabilirsiniz.

M320 müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üç paket ve opsiyonel modüllerden oluşmaktadır. Paket özelliklerini ve temel kıyaslama değerlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre verilerinizi yönetin

M320 içerdiği dinamik sayfalar özelliği ile işletmenin ihtiyacına uygun her türlü rapor ve analizi oluşturmasına imkan sağlar. Eklenen rapor ve analizler kullanıcı ve parametre bazında yetkilendirilerek kullandırılır.

Paket Özellikleri

Cari, Stok,Resim, Crm, Sipariş işlemleri

Tahsilat/Ödeme, Müşteri raporları, Risk yönetimi

Çevirimiçi ve Çevirimdışı çalışma teknolojisi

Yazdırma ve Paylaşma İşlemleri

Satış işlemlerinde, indirim limitleme özellikleri

Android, Ios, Web ve Windows’ta çalışma

e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, Satış/Satınalma, iade

Rota işlemleri, Sipariş sıklığı

Kampanya Yönetimi ile indirim ve promosyon

Sipariş, Transfer ve Tahsilat onaylama

Sms, Mail, Push Notification Bildirim Yönetimi

Konum ve harita işlemleri

Patron raporları ve rapor üretici

Depo ve Sayım İşlemleri

Perakende Satış işlemleri

Üretim Yönetimi işlemleri

Kontrollü Sevkiyat işlemleri

Temel

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

24/7 Support:

Teams:

Teams:

Teams:

Teams:

Teams:

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Free

Dene

Standart

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

Teams:

Teams:

Teams:

Teams:

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Free

Dene

Enterprise

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Opsiyonel

Free

Dene

Genel Özellikler

Saha operasyonlarınız için tek çözüm

M320 mobil saha asistanı, Logo muhasebe program kullanıcıları için, mobil ortamda cross platform olarak geliştirilmiş bir çözümdür. Android, Ios, Web ve Windows’ta çalışır.

İşletmelerin operasyon gücüne büyük katkı sağlayan m320 ile, mobil cihazlar üzerinden, satış, satın alma, tahsilat, ödeme, rota, crm, müşteri analizi, onaylama, sevkiyat, depo, sayım, üretim ve yönetici rapor analizleri gibi ihtiyacınız olan tüm çözümler tek uygulama da yer alır.

Otomatik veri senkronu, çevirimiçi ve çevirimdışı çalışma teknolojisi, yazdırma ve paylaşma yönetimi, bildirim yönetimi, konum servisleri, kampanya yönetimi, çoklu dil desteği ve uyarlanabilir özellikleri ile süreçlerinizde kolaylık sağlar.

Gelişmiş yetkilendirme, risk yönetimi ve vade yönetim özellikleri ile finansal güvenlik sağlar.

Çalışanlarınızı özgürleştirin

M320 mobil saha asistanı ile çalışanlarınızın iş süreçlerini mobil ortama taşıyabilirsiniz. Yetki mekanizması ile sadece ulaşılması istenen veri veya işleme izin vererek kısıtlayabilirsiniz. Müşteri ve malzeme kısıtlarıyla, ilgili olduğu cariler veya malzemeler dışındaki veriye erişimi engelleyebilirsiniz.

M320, mobil çalışma ortamı yaratmanıza imkan sağlar. Bu sayede çalışanlarınız ihtiyaç duydukları bilgiye güvenli şekilde doğrudan ulaşır, işlemlerde kolaylık sağlar, İş süreçleri hızlanır , müşteri memnuniyeti artar, süreç karmaşaları ortadan kalkar, kurumsallık yolculuğunuza katkı sağlar.

Uyarlanabilir/özelleştirilebilir rapor ve analizler sayesinde yöneticiler veya kullanıcılar istenen veriye anında ulaşır. Rapor üretici özelliği sayesinde veriler tablo veya dashboard şeklinde tasarlanabilir.

Perakende Satış Yönetimi

ZenPOS perakende ile mağazalarınızda barkod satış süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

ZenPOS Logo muhasebe sisteminde yer alan cari, stok, varyant, birim ve fiyat kartlarını Logo muhasebe sisteminden okuyarak alternatif bir veri tabanı oluşturur. Satış süreçlerinde özgün olarak çalışır. Yapılan satışları otomatik olarak logo’ya aktarır. Sunucu ve internet bağlantı sorunlarında çevirim dışı çalışmaya devam eder.

Çevre birimleriyle entegre çalışır. Barkod okuyucu, Fiş yazıcı, Barkod veya kasa tartım terazileri, para çekmeceleri, yeni nesil yazarkasa ve el terminalleri ile uyum içinde çalışır.

ZenPOS Cloud

Logo yazılım ürünleri ile entegre çalışarak, kolay ve hızlı şekilde barkodla satış yapmanızı sağlar. Maliyazarkasa bağlantısı, Bilgi fişi yazıcı, terazi entegrasyonu, Dokunmatik ekran desteği, Online ve offline çalışma mimarisi gibi birçok özellik ZenPOS Cloud tarafından desteklenmektedir.

ZenPOS Cloud Android tablet yada ios tabletlerde de çalışmaktadır. (Detay bilgi alınız) ZenPOS Cloud ile kendi sunucunuzda yada Zensoft Cloudlarında da çalışabilirsiniz. Offline çalışma özelliği sayesinde anlık bağlantı olmadan bile satışa devam edebilirsiniz.

ZenPOS Cloud Çalışma Mimarisi İtibari ile Her Platformda Çalışır

ZenPOS Cloud barkod satış sistemi platform veya cihaz ayırım yapmaksızın çalışan tek uygulama. ZenPOS Cloud’u Windows tabanlı bir bilgisayarda kullanmakla kalmayıp, MacOS işletim sistemi bir makine de de kullanabilirsiniz.

Mobil ortamda kullanmak isteyen kullanıcılar ise ZenPOS Cloud’u android yada ios tabanlı bir tablette kullanabildiği gibi web tabanlı çalışma yapısı ile isterlerde Google Chrome, Opera yada Safari gibi browserlerda da kullanabilirler.

ZenPOS Cloud Otomatik Veri Senkronizasyonu Sağlar

ZenPOS Cloud Merkez ve şube arasında otomatik veri senkronizasyonu sağlar. Merkez şubede Logo muhasebe sisteminde açılan yeni stok kartları, stok fiyatları, müşteri kartları yada daha önce açılan bu tür kartlardaki değişimleri otomatik olarak algılar ve şube bazında senkronize sağlar. Şubelerden birinde herhangi bir veri bağlantısı problemi olması durumunda, entegrasyon sistemi ilgili kaydı saklar ve bağlantı kurduğu ilk zamanda veri gönderimini tamamlar.

ZenPOS Cloud Şubede satışı yapılan ürünleri merkeze göndermeden önce lokal veritabanına kaydeder. Bu sebeple merkezle bağlantınız olmazsa bile kesinti olmaksızın satış süreçleri devam eder. Otomatik senkronizasyon sistemi çalıştığında lokal veritabanındaki kayıtları merkez veritabanına gönderilir. Gönderilen kayıtlar merkez veritabanına başarılı şekilde işlendi ise, lokal veritabanın kayıt başarılı olarak gönderildi ile işaretlenerek süreç tamamlanır.

ZenPOS Cloud ile Detaylarda Boğulmayın

ZenPOS Cloud 7’den, 70’e herkesin basit bir şekilde kullanabilmesi için tasarlandı. ZenPOS Cloud Kolay tasarlanmış görsel arayüzü sayesinde kullanıcılar tarafından basit şekilde anlaşılmaktadır. Barkodu olmayan malzemeler için açılan ürün görseli kutucuklar ile barkodsuz ürünler kolayca satılabildiği gibi, akıllı arama özelliği sayesinde, ürün arama kısmına birkaç harf yazmanız ürünü satabilmeniz için yeterlidir.

ZenPOS Cloud kasanın yoğun olduğu zamanlarda satış bekletmenize, para üstü hesaplamanıza, indirimler sağlamanıza, veresiye satış yapmanıza da olanak tanır. Daha bir çok özellik için ZenPOS Cloud’u demosunu incelemenizi tavsiye ederiz.

ZenPOS Cloud ile Merkez ve Şubeleri Kusursuz Birleştirin

ZenPOS Cloud uzak noktadaki şubeleri, Merkez şube ile entegre ederek süreçleri mükemmel yönetir. Online ve Offline çalışma mimarisinde çalışan ZenPOS Cloud Şube-Merkez bağlantısı olmadan da çalışmaya devam eder. Bu sebeple ağ problemleri, sunucu yada firewall problemleri ZenPOS Cloud barkod satış sisteminin çalışmasına engel olmaz.

tüm işlemlerde direk lokal veritabanına kaydeden ZenPOS Cloud bağlantıyı algıladığı anda merkeze iletir.

ZenPOS Cloud ile Müşteri Veresiye Yönetimi

ZenPOS Cloud hatırlı Müşterileriniz için veresiye satış süreçlerinizi de denetler. ZenPOS Cloud ile müşteri veresiye kartlarını açabilir, açılan müşteri kartlarına veresiye limitleri tanımlayabilir, ilgili müşterinin veresiye limitini aştığı durumlarda süreci durdurabilir yada işleme devam ettirebilirsiniz.

ZenPOS Cloud ile müşterilerinize vereceğiniz sadakat kart olarak tanımlanan, proximity, mifare, manyetik yada barkodlu kartlar la da satış gerçekleştirebilirsiniz. Sadakat kartlar için satış puan oranı girebilir, müşterilerinize puan kazandırarak rakip satınalmaların önüne geçebilirsiniz.

Üretim Yönetimi

M320 Üretim modülü ile mamül ve yarı mamül kartlarınıza çoğul reçeteler ekleyerek maliyetlerinizi anlık izleyebilirsiniz.

Hızlı üretim emri vererek reçeteye bağlı ürünleri sarfedebilir, üretilen ürünleri stoğunuza alabilirsiniz. Malzeme fişleri özelliği ile sarf, fire, sayım ve üretim fişlerinizi oluşturabilir, malzeme transfer özelliği ile ambarlar arası ürün transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Reçeteye bağlı üretim ihtiyaçlarınızı tek tuşla hesaplayabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri mobil cihazlardan yönetebilirsiniz.

M320 Logo muhasebe Üretim yönetim çözümü üretim yapan firmaların ihtiyacı için tasarlanmıştır. Üretim yapan firmalar mamül yada yarı mamül olarak tanımladıkları stok tiplerine reçete yada fason üretim için birden çok reçete tanımlayarak üretim öncesinde son satın alma fiyatları üzerinden ön maliyet hesaplamalarını anlık olarak yapabilirler. Üretim emri ile beraber otomatik olarak sarf, fire ve üretimden giriş fişleri oluşur. Bu sayede stok dengesi sağlanmış olur.

Üretim emri ile beraber Logo Muhasebe Programı içerisinde seçilen maliyet yöntemine göre COST (maliyet üzerinden fiyatlandırma) çalıştırıldığında oluşan sarf, fire yada üretim giriş fişlerine maliyet ataması yapılır. Üretilen ürünün maliyeti sonrasında satış yapılan ürünler ile ilgili kârlılık analizi doğru şekilde alınır.

Alınan tek ham maddeden birden çok ürünün üretilmesi durumunda (Mesela zeytin satın alan bir firmanın, satın aldığı zeytini elemesi sonucu ortaya çıkan farklı kalibrelerdeki ayrı stoklardaki zeytin çeşitlerinin ve atıklarının üretimi aşaması) ise manuel üretim özelliği kullanılır. Bu sayede tek üründen birden çok ürün üretilmiş olur.

Takım olarak alınan bir malzemenin takım boz işlemleri de manuel üretim özelliği ile sağlanır.

Üretim ile ilgili tüm işlemler, üretim bantlarına verilecek olan android yada ios tabanlı el terminali, telefon, tablet yada windows ortamındaki bilgisayarlarında çalışır

Depo ve Sayım Yönetimi

M320 depo süreçlerinizi yönetebileceğiniz birden çok özellik barınmaktadır. M320 ile depolar arası kontrollü ürün transferi gerçekleştirebilir, ambar teslim tesellüm fiş çıktılarını alabilir, dijital onay ile transfer onaylarını gerçekleştirebilirsiniz.

Sayım modülü ile, depolarınızda kolay sayım yapabilir, sayım kayıtlarını geçmişe doğru kaydedebilir, sayım kaydı ile envanterinizi doğru hale getirebilirsiniz. Sayım sonrası, sayılmayan ürünler raporu ile, sayımda atlanan ürünleri tespit edebilirsiniz.

Referanslarımız