ZENSOFT LOGO B2B

Zensoft Mobil B2B; Logo Muhasebe Programı kullanan işletmelerin dijital dönüşümü kapsamında geliştirilmiştir. Tüm platformlarda çalışabilecek yetkinlikte ve endüstri 4.0 amacına hizmet eden bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Mobil B2B , işletmenin Logo ERP kayıtlarını esas alarak, müşterilerin kendilerine ait hesap bilgilerini incelemelerine, firmanın ürettiği ya da satışını yaptığı ürünlerin detaylı incelenmesine, sanal pos üzerinden ödeme yapmasına, sipariş gönderimine, teklif almasına veya alt müşterileri için teklif oluşturmasına imkan sağlar.

Mobil B2B ile işletmenin kendi adına Android ve İos tabanlı uygulaması olur. Ayrıca Web ve Windows ortamında da çalışma imkanı sağlar.

Kolay giriş yöntemleri

Zensoft Logo B2B ile bayi veya müşterileriniz bayi sisteminize giriş yapmak için cari kart alanından seçtiğiniz iki referans değer üzerinden giriş yapabilirler. Daha kolay bir giriş yöntemi kullanmak isterseniz Mobil GSM ve Sms doğrulama yöntemini kullanabilirsiniz. 

Web ve Mobil uygulama

Zensoft Logo B2B, web üzerinden bir domain veya sub domainden yayınlanarak müşterilerin kullanımına sunulur. Web ile beraber native olarak geliştiriken teknolojisi ile aynı zamanda müşterinin kendi adına android ve Ios mağazada da yer alır. Bu sayede her yerde müşterinin erişimine açık olur.

Gerçek zamanlı çalışma

Zensoft Logo B2B, logo ile gerçek zamanlı çalışır. Logo daki anlık olarak yapılan değişimler otomatik olarak B2B sisteme yansır. Açılan müşteri kartları, stok kartları, miktar ve bakiyeleri gibi değerlerin güncellenebilmesi için eylem gerekmez. Müşteri cari kayıtlarına ait değerlere gerçek zamanlı erişilir.

 

Maliyeti düşürürken, Ciroları arttıran çözüm

Zensoft Logo B2B kullanıcılarının, sahadaki işlerini minimize edip maliyetleri düşürürken, departmanların iş yüklerini de dijital dönüşüm kapsamında kolaylaştırıyor. Kullanıcı hatalarını ortadan kaldırıyor, işletmenizi, 7/24 çalışan bir işletmeye dönüştürüyor.

SIK SORULAN BAZI SORULAR

Zensoft Mobil B2B, Logo muhasebe programlarını kullanan işletmeler için geliştirilmiş bir mobil satış ve iş yönetimi uygulamasıdır. İşletmelerin satış, pazarlama, finans ve muhasebe süreçlerini dijitalleştirerek verimliliği artırmayı amaçlar.

Zensoft Mobil B2B, işletmelerin satış, pazarlama, finans ve muhasebe departmanlarının süreçlerini dijitale taşıyarak insan ve mesai bağımsız yönetim sağlar. Siparişlerden ödeme işlemlerine, teklif oluşturmadan alt müşteri yönetimine kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir.

Zensoft Mobil B2B, işletmenizdeki süreçleri dijitale taşıyarak maliyetleri düşürmenizi ve verimliliği artırmanızı sağlar. İşletmenin kurumsal kimliğini yansıtarak müşterilere hızlı ve kolay hizmet sunmanızı destekler.

Mobil B2B, müşterilerin kendi hesap bilgilerini incelemesinden, ürünlerin detaylı incelenmesine, ödeme yapmaktan teklif oluşturmaya kadar bir dizi işlemi gerçekleştirmenize olanak tanır. Ayrıca plasiyerlerinizin sahada daha etkin bir şekilde çalışmasını sağlar.

Zensoft Mobil B2B, Android, iOS, Web ve Windows platformlarında çalışabilen bir uygulamadır, bu sayede farklı cihazlarda sorunsuz kullanım imkanı sunar.

Zensoft Mobil B2B ile müşterileriniz zaman ve cihaz bağımsız olarak siparişlerini verebilir, raporlara erişebilir, ödeme işlemlerini sanal POS aracılığıyla gerçekleştirebilirler. İşletme giderlerini minimuma indirerek verimliliği artırmanıza yardımcı olur.

Zensoft Mobil B2B, Logo Go ve Tiger programlarıyla tam entegre çalışır. Ürünlerinizin, fiyatlarınızın ve stok bilgilerinizin anlık güncellemeleri sağlanır, böylece güncel ve doğru verilere erişim sağlarsınız.

Zensoft Mobil B2B, işletmeye hızlı işlem yapma imkanı sunar ve süreçleri dijitale taşıyarak maliyetleri düşürür. Ayrıca müşteri memnuniyetini artırarak işletmenizin prestijini yükseltir.

bazı referanslarımız