LOGO İLE TAM ENTEGRE

GastroPOS Logo Yazılım onaylı ekosistem çözüm ürünüdür. Logo ERP ürünleri ile ek bir ücret veya lisans olmaksızın doğrudan entegre olarak çalışır. Logo Rest servis apisi ile tam entegrasyon sağlar. Logo ERP yetenekleri ve GastroPOS operasyon yetkinlikleri ile siz de işletmenizi kusursuz yönetebilirsiniz.

LOGO ERP GÜCÜ İLE YÖNETİN

GastroPOS Logo ERP gücü ile birleşerek, hizmet sektörünün sorunlarını innovatif teknolojilerle çözüyor. Muhasebe, Finans, Üretim ve E-dönüşüm gibi tüm ihtiyaçlar tek uygulamadan bütünleşik olarak sonuçlandırılıyor. Bu sayede insan kaynağından, donanım ve  yazılım maliyetlerinden tasarruf sağlanıyor, olası hata ve sorunlar önleniyor.

Entegrasyon yapısı

sık sorulan sorular

GastroPOS, Logo Go3, Go Wings, Tiger 3, Tiger Wings, Tiger Enterprise, Tiger Wings Enterprise ürünleri ile tam entegre çalışmaktadır.

GastroPOS, Logo onaylı ekosistem çözümü olduğundan entegrasyon için veri tabanı kullanım lisansı veya Logo object lisans alımına gerek kalmadan, doğrudan entegre olabiliyor. Müşterinin entegrasyon için ek bir lisans alımına gerek yoktur.

GastroPOS, Logo ile entegre olurken Logo Rest Servis yapısını kullanmaktadır.

GastroPOS, Logoya veri aktarımını Logo servisler aracılığı ile sağlamaktadır. Aktarımlar çalışma parametrelerine göre fiş bazında, ya da gün bazında yapılabilmektedir.

GastroPOS, her bir fiş kaydını sağlarken beraberinde uniq bir guid değer oluşturur. Oluşturduğu bu guid değeri de Logo ERP’ye aktarır. Bu değer sayesinde ilgili fişin ERP sisteme işlenip işlenmediğini, tutarın doğruluğunu teyit eder. Bu sebeple eksik aktarım durumu oluşmaz.

GastroPOS ve LOGO çok şubeli veya franchise işletmelerin yapısına uygundur. Logo ERP’de tanımlanan işyeri, ambar ve kasalar şube bazında seçilerek yapılan eylemlerin doğrudan ilgili şubenin hesabına yansıtılarak hesap ayırımlarının yapılması mümkündür.

 

Detay Bilgi için sizi arayabiliriz.

Ürünlerimiz hakkında detay bilgi vermemizi ister misiniz! hemen iletişim formunu doldurun, ekiplerimiz sorularınıza cevap versin.

detaylı bilgi al