Gastropos Paket Servis

Gastropos paket servis konusunda işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Getir yemek ve Trendyol yemek entegrasyonu sayesinde siparişlerinizi kolayca alırken telsam entegrasyonu ve caller Id uyumluluğu sayesinde çağrı kaydı oluşturma ve müşteriniz tekrar aradığında cari adı, adres ve sipariş takibi gibi işlemlerinizi de oldukça kolaylaştırmaktadır.

 

Gastropos Paket Servis Yönetimi

Gastropos Net paket uygulaması sayesinde size ait bir platform oluşturma avantajını sağlar bu sayede kendi web sitenizde de satışlarınıza devam edebilirsiniz. Sipariş geldiğinde sesli ve görsel olarak uyarı verir ve kolayca sipariş almanızı sağlar. Kurye raporu sayesinde ise kuryelerinizi takip etmenizde kolaylık sağlar.

Paket Servis için videolar

Kolay Takip Edilebilir Paket Süreçleri

Gastropos sipariş sürecinde ve sipariş sonrası raporlama işlemlerinde her zaman yanınızda. Ayrıca kuryenizin yaptığı işlemleri takip etme, arama kaydı ve geçmiş siparişler gibi birçok özellik de sizi bekliyor.

 

Detay Bilgi için sizi arayabiliriz.

Ürünlerimiz hakkında detay bilgi vermemizi ister misiniz! hemen iletişim formunu doldurun, ekiplerimiz sorularınıza cevap versin.

detaylı bilgi al