Gastropos Self Servis

Gastropos self servis yöntemi için gereken her konuda tam uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Mutfak fişi veya sipariş takip sistemi sayesinde hazırlama sürecini başlatır ve monitör ekranı sayesinde müşterilerinizin siparişlerini takip etmesine olanak sağlar. Satış beklet özelliği sayesinde işlemlerinizi hızlandırırken müşteri bilgisi ve siparişlerde müşteri etiketi basımı sağlaması ile sistemsel bir çalışma ortamı sunar.

Gastropos Self Servis Süreci

Müşteri bilgisi kaydederek hazırlama sürecinde ve sipariş takibi sürecinde kolaylık sağlar ayrıca müşteri etiketi özelliği sayesinde ürünlere müşteri ismini istediğiniz tasarımı kullanarak yazabilirsiniz.

Selef servis için videolar

 

Hızlı ve Takibi Kolay Sipariş Süreci

Gastropos self servis sürecinde işlerinizi hızlandırır ve insan müdahalesini en aza indirir. Bu sayede hata payı da en aza inecektir. Müşteri etiketi, Müşteri bilgisi iste ve satış beklet gibi özellikleri sayesinde de birçok işleminizde kolaylık sağlar.

 

Detay Bilgi için sizi arayabiliriz.

Ürünlerimiz hakkında detay bilgi vermemizi ister misiniz! hemen iletişim formunu doldurun, ekiplerimiz sorularınıza cevap versin.

detaylı bilgi al