GastroPOS

Kafe Restoran Yönetimi 

Logo Onaylı Ekosistem Çözümü

İşletmenin tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren GastroPos, iş akışlarında kontrollü bir süreç yönetimi sağlamaktadır. Temassız veya interaktif özellikleriyle verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırmakta, maliyetleri düşürmektedir.

Fiyat Listesi Demo TALEBİ

Logo Çözümleriyle %100 Entegre Çalışma

GastroPos Logo Start ve Go ürünleri için Veritabanı lisansı ile çalışırken, Tiger ürün grubu için Logo rest servis üzerinden çalışmaktadır.

İşletmelerin çalışanlarına ve yöneticilerine mobil ortamdan cihaz bağımsız erişime olanak sağlayan Logo GastroPos, Andorid, Ios, Web, Windows ve MacOS gibi tüm platformlarda çalışabilmektedir.

Endüstri 5.0 yolculuğunuzda, size fayda sağlayacak çözümlerimiz için 15 günlük canlı demo uygulamalarımızdan iletişim kurarak faydalanabilirsiniz.

GastroPos müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üç paket ve opsiyonel modüllerden oluşmaktadır. Paket özelliklerini ve temel kıyaslama değerlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre verilerinizi yönetin

Gastropos içerdiği dinamik sayfalar özelliği ile işletmenin ihtiyacına uygun her türlü rapor ve analizi oluşturmasına imkan sağlar. Eklenen rapor ve analizler kullanıcı ve parametre bazında yetkilendirilerek kullandırılır.

Paket Özellikleri

Android, Ios, Web ve Windows desteği

Alakart servis yönetimi

Üretim yönetimi

Yazarkasa entegrasyonu

Çevre birimleri entegrasyonu

Barkod ve kasa tartım terazi entegrasyonu

Detaylı menü ve özellik seti desteği

Art niyet işlem takibi ve bildirimi

e-fatura, e-arşiv ve e-adisyon yönetimi

Kampanya yönetimi

Self servis / Paket Servis / Perakende satış yönetimi

Caller Id ve Sanal santral entegrasyonu

Paket yemek uygulamaları entegrasyonu

Kurye yönetimi

Merkezi yönetim uygulaması

İnteraktif QR menü desteği

Mobil uygulama desteği

Temel

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

Teams:

✔️

Opsiyonel

Standart

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

Opsiyonel

Enterprise

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

✔️

Opsiyonel

 • Basic, Standart ve Enterprise olmak üzere 3 paketten oluşur. Satın alınan paket özellikleri kullanılabilir.
 • Üst paketlere geçiş yapılması durumunda, fiyat farkı ve kalan kullanım gün dikkate alınır.

Kusursuz yönetim, ileri denetim !

GastroPos Kafe ve Restoran Yönetimi çözümüyle; kafe veya restoranlarda takip edilmesi güç süreçler kolay ve esnek bir şekilde yönetilebilmektedir.

Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Zensoft Yazılım tarafından geliştirilmekte olan GastroPos; kafe veya restoranlardaki süreçler için kapsamlı çözümler sunmaktadır.

İşletmenin tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren GastroPos, iş akışlarında kontrollü bir süreç yönetimi sağlamaktadır. Temassız veya interaktif özellikleriyle verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırmakta, maliyetleri düşürmektedir.

Self Servis

GastroPOS, self servis yapısında hizmet veren işletmelerin bütün taleplerini karşılayabilecek özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Sipariş girilirken müşteri bilgisi sorma veya sipariş sıra numaralarının hesap fişinde çıkması gibi özelliklerle sistemsel karışıklıkların önüne geçilebilmektedir.

Müşteri bilgi ekranı entegresi ile müşterilerin siparişleri görebilmesi sağlanmaktadır. Bunun için sadece self servis bölümünde dokunmatik veya herhangi bir PC cihazın olması yeterlidir.

gastropos urun listesi

Alakart Servis

GastroPOS Alakart çalışma yapısını desteklemektedir. Terminal cihazlarından oldukça kolay bir şekilde ilgili kategoriden, istenilen ürünün siparişi verilebilmektedir.

GastroPOS servis ekranı, alakart yapısına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Böylece GastroPOS ile alakart çalışma sistemini pratik bir şekilde kullanıma suna bilirisiniz.

Paket Servis

Paket servis uygulaması GastroPOS ile daha pratik bir hale gelmiştir. Müşteri kayıtları kolay bir şekilde sisteme girilip paket siparişi alınabilmektedir. Caller ID entegresi ile gelen çağrılar otomatik olarak sistem tarafında algılanır veya arayan müşterinin kaydı yapılabilmektedir.

Kurye veya trafik takibi ile siparişin ne aşamada olduğu izlenebilmektedir. Bununla beraber GPS ile harita üzerinden kuryenin nerede olduğu bilgisi elde edilebilmektedir.

Akıllı İşletme

İşletmenize özel NFC özellikli ve QR Code baskılı etiketler sayesinde işletmenize gelen müşteriler sipariş alabilir, garson veya hesap isteme talebinde interaktif şekilde bulunabilir.

Akıllı İşletme Uygulaması sayesinde bu özellikleri kullanabilirler.

Müşteri mobil aygıtında açılacak olan uygulama ile , işletmeye ait otomasyon sistemine dahil olur. İşletme içerisinde ihtiyacı olan tüm süreçleri kendi mobil aygıtından yönetebilmektedir. Sipariş verme, Garson çağırma, Hesap İsteme, Hesabını kredi kartı ile ödeme bu özelliklerden sadece bir kaçı …

QR Teknolojisi ile işletmeniz de daha iyi bir hizmet sağlayabilir, müşterilerinize interaktif deneyim yaşatabilirsiniz. Müşteri şikayetleri ile anında ilgilenebilir, menü masraflarından kurtulabilirsiniz.

Tablet Menü

GastroPOS tablet menü sayesinde müşterilerinize kağıt menü yerine tablet menü vererek, daha iyi görseller, güncel fiyat ve ürünler ile interaktif hizmet sunarken, kağıt baskı menü maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

GastroPOS Tablet Menü modülü sayesinde;

 • Tablet veya mobil cihazlardan sipariş alın,
 • Ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi verin,
 • Müşterilerinize siparişlerin hazırlanması ile ilgili aşamalarda haber verin,
 • Bir dokunuş ile Garson Çağırma ve Hesap İsteme işlemlerini sağlayın,
 • Adisyonundaki mevcut siparişlerin ve adisyon tutarını görüntüleyin,
 • Firmanız ile alakalı istek veya şikayetlerini size iletmesini sağlayın.

Müşterilerinize daha profosyonel bir sipariş alma yöntemini hissettirin! Tablet cihazlarınızı müşterinize teslim edin ve müşterinizden sipariş gelmesini bekleyin. GastroPOS Sistemi ile entegre çalışan bu modül sayesinde sipariş alma işlemlerini müşterinin insiyatifine bırakın. Onay mekanızmasından geçen siparişlerinizi müşterinize servis edin. Garson Çağır veya Hesap İste servisleri sayesinde müşterileriniz size daha hızlı şekilde ulaşsın.

Net Paket

Gelişen teknolojiyle beraber hizmet sektörü de değişti. Paket servis uygulamaları yerini artık internet ortamına bıraktı diyebiliriz. Siz de işletmenizin bir web sayfası olsun istiyorsanız Logo Gastropos Net Paket Modülü tam da size göre.

Net Paket’le müşterileriniz size ait bir web sayfasına giriş yaparak istedikleri ürünlerin siparişini verebilirler. Verilen siparişler anlık olarak GastroPOS uygulamasına düşer ve paket servis süreci başlamış olur. Bu sistem hem web sayfası hem de mobil uygulama formatında hizmet veren bir sistemdir. Web sayfaları firmaların istediğine bağlı olarak özgün bir tasarım ile şekillendirilebilmektedir. Bu uygulama ile paket servis süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Siz de işletmenizin prestijini artırmak istiyorsanız bu uygulama tam da size göre. Net Paket’i; Logo GastroPOS Enterprise paketi üzerinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Bu uygulama ile müşterilerinize bir tık kadar yakın olabilirsiniz.

Tezgah Satış

GastroPOS Tezgah satış özelliği sayesinde, müşterilerinizin satınalmak istedikleri ürünleri, perakende barkod satış kolaylığında satabilir, barkod okuyucu, yazıcı, terazi ve pos cihazlarını entegre kullanabilirsiniz.

 • Satışı yapılan ürünleri kolayca satarsınız.
 • Barkod okuyucu ve fiş yazıcıları süreçlerde kullanabilirsiniz.
 • Kasa tartım terazileri yada barkod teraziler ile entegre çalışır.
 • Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile entegre çalışır.
 • Kasiyerlerin satışlarını rahatlıkla denetleyebilirsiniz.
 • Fiyat hesaplama hatalarını önleyebilirsiniz.
 • Stok envanterinizi yönetebilirsiniz.

Modüller ve Özellikleri

Referanslarımız