Cari Hareket Takibi

Müşterilerimiz, B2B platformu üzerinden veya doğrudan verdikleri siparişlerin ve gerçekleştirdikleri ödemelerin hesap hareketlerini kolaylıkla görüntüleyebilirler. Aynı zamanda, aktif bakiyelerini de hızlıca öğrenebilirler. Logo ERP entegrasyonu ile, web sitemizdeki siparişler ve ödemeler Logo muhasebe programına sorunsuzca aktarılırken, Logo programına manuel olarak girilen siparişler veya ödemeler de otomatik olarak web sitemize iletilmektedir.

 
Zensoft B2B Cari Hareket Takibi

Müşterilerimiz, B2B veya doğrudan sipariş verdiklerinde ödemelerini gerçekleştirir ve hesap hareketlerini anlık olarak takip edebilirler. Bununla birlikte, ek olarak, bu özellik sayesinde detaylı bilgileri Excel formatında indirme seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca, siparişlerin ve ödemelerin ayrıntılı PDF versiyonlarını alma ve gerektiğinde yazdırma imkanı da sağlanmaktadır. Logo ERP entegrasyonu sayesinde, siteden yapılan siparişler ve ödemeler Logo muhasebe programına sorunsuzca iletilirken, aynı şekilde Logo programına eklenen sipariş ve ödemeler de otomatik olarak sitemize yansır.

cari hareket takibi için videolar

Bu videomuzdan cari hareket takibi özelliğimizi izleyebilirsiniz.

 

Kolay Kullanım Arayüzler

Zensoft B2B kullanıcı dostu ekranlara sahip bir uygulamadır. Kullanıcının her eylemi kolaylıkla kullanabilmesi için özel tasarlanmıştır. Görsel özellikler ve kategori yapısı ile arama işlemleri kolaylaştırılmıştır. 

 

Detay Bilgi için sizi arayabiliriz.

Ürünlerimiz hakkında detay bilgi vermemizi ister misiniz! hemen iletişim formunu doldurun, ekiplerimiz sorularınıza cevap versin.

detaylı bilgi al