fbpx

M320 Logo Tiger Entegrasyonu

M320 Logo Mobil saha satış asistanı programı ile Logo Tiger entegrasyonu

Mobil320, Logo muhasebe programları ile tam entegre çalışabilen bir saha satış programı olmakla beraber, aynı zamanda Logo muhasebe programları ile ilişkili bir, logo muhasebe için satın alma programı, logo muhasebe programları için depo ve sayım programı, logo muhasebe programları için üretim programı olarak çalışabilmektedir.

Logo Tiger ürünleri ile entegrasyonda, Logo object lisans ile birlikte kullanılabilen Rest Api servisi üzerinden çalışmaktadır. Logo Go ürün grubu için ise, Logo veri tabanı kullanım lisansı alınması gerekmektedir.

Logo object için lisans fiyatlarını https://www.logo.comt.tr  adresinden erişebilirsiniz. 

Logo object lisans alımını sadece Logo çözüm geliştirme iş ortakları üzerinden satın alabilirsiniz. M320 saha satış programının Rest servis yapılandırma işlemleri için bu bağlantıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

Saha satış programı olarak çalışan M320 ile, Logo muhasebe programlarını android ve ios cihazlardan saha da kullanmak mümkün hale geliyor. 

M320 Logo Mobil saha satış program detayları için M320 Logo mobil saha asistanı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

M320 Logo saha satış programı ile saha da satış, satın alma, mal kabulü, sayım ve sevkiyat işlemleri çok kolay şekilde yapılabiliyor. 

Kullanıcı dostu arayüzü, kolay kullanım, esnek ve parametrik özellikle ile yapılandırılabilme ve uygun fiyat seçenekleri ile M320 Saha satış programı bütçe dostu ve dijital dönüşümü tamamlayıcı bir üründür.